انتصاب دکترنوبخت به عنوان معاون برنامه‌ریزی ونظارت راهبردی ودکترامین زاده به عنو

 

 

                        دکتر حسن روحانی رئیس جمهور،در احکام جداگانه دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور ودکتر الهام امین‌زاده را به عنوان معاون حقوقی رئیس‌جمهور منصوب کرد                   

 

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، در حکمی دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور منصوب کرد.

به گزارش همبستگی البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ،متن حکم دکتر روحانی بدین شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

جناب آقای دکتر محمدباقر نوبخت

بر اساس اصل 126 قانون اساسی و نظر به مراتب شایستگی و سوابق طولانی خدمت موفق در مسئولیت‌های اجرایی و تقنینی، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور» برمی‌گزینم.

امید است با عنایات الهی و همکاری اعضای محترم دولت در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی و رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق باشید.

حسن روحانی

رزومه دکتر محمد باقر نوبخت

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، همچنین در حکمی دکتر الهام امین‌زاده را به عنوان معاون حقوقی رئیس‌جمهور منصوب کرد.

متن حکم دکتر روحانی بدین شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
سرکار خانم دکتر الهام امین‌زاده
به موجب این حکم و بنا به صلاحیت‌های علمی، تواناییهای حقوقی، سوابق تقنینی و شایستگی‌های اخلاقی، شما را به عنوان «معاون حقوقی رییس‌جمهور» برمی‌گزینم.امید است با عنایات الهی در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق باشید.
حسن روحانی
/ 0 نظر / 15 بازدید