قاتل شهید صیاد شیرازی به هلاکت رسید

 
 
 
زهره قائمی مسئولیت عملیات ترور سپهبد شهید علی صیاد شیرازی را برعهده داشت. وی جزو محافظان مسعود رجوی و معاون مریم قجر عضدانلو(رجوی) بود که در شورای مرکزی این گروهک تروریستی نیز حضور داشت.(برای دیدن عکس بزرگتر کلیک کنید)
به گزارش همبستگی البرز:، جام جم در این باره نوشت: با گذشت سه روز از درگیری‌های پادگان اشرف،  رسانه‌ها جزئیات بیشتری از نفرات به هلاکت رسیده سازمان منافقین در این  اردوگاه را منتشر می‌کنند.

از جمله به درک واصل شدگان می توان زهره قائمی را که در سال 1378 مسئولیت عملیات ترور سپهبد شهید علی صیاد شیرازی را برعهده داشت یکی از منافقین به هلاکت رسیده در درگیری اخیر اردوگاه اشرف عنوان کرد. قائمی جزو محافظان  مسعود رجوی و معاون مریم قجر عضدانلو(رجوی) بود که در شورای مرکزی این  گروهک تروریستی نیز حضور داشت.

بر اساس این گزارش، وی پس از مجروح شدن، طی یک درگیری در سال 2009 با  هلی‌کوپتر به بیمارستان ارتش آمریکا در بغداد منتقل شده و تحت درمان قرار  گرفته بود. پس از استقرار منافقین در کمپ لیبرتی، وی به همراه تعدادی دیگر  از اعضای فرقه رجوی در پادگان اشرف مستقر بود و مسئولیت این پادگان را  برعهده داشت

/ 0 نظر / 15 بازدید