اصلاح طلبان در قالب ضلع سوم مثلث سیاسی

 
اکبر حیدری سرویس سیاسی :
 
 
نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی گفت: ضلع سوم مثلث فراکسیون های سیاسی مجلس که فراکسیون اصلاح طلبان مستقل است، ظرف چند ماه آینده با بررسی دقیق شرایط سیاسی کشور و جو سیاسی حاکم بر مجلس تشکیل خواهد شد.
 

عابد فتاحی در جریان شناسی فراکسیون های سیاسی مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس دو فراکسیون سیاسی وجود دارد که یکی به ریاست علی لاریجانی و دومی به ریاست حداد عادل در جریان اصولگرایی هستند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به وجود دو فراکسیون اصولگرا در مجلس نهم جای خالی برای ضلع سوم سیاسی مجلس به نام فراکسیون اصلاح طلبان مستقل احساس می شود.

این نماینده اصلاح طلب افزود: از ابتدای مجلس نمایندگان اصلاح طلب مورد سئوال بودند که چه زمانی فراکسیون اصلاح طلبان مستقل ایجاد می شود.

وی تاکید کرد: ما با توجه به روند انتخابات ریاست جمهوری و روند بعد از انتخابات مبنی بر شکل گیری کابینه در راستای اینکه به تشکیل یک دولت معتدل فرصتی داده باشیم با حفظ حق و حقوق ضلع سوم مثلث سیاسی مجلس که همان اصلاح طلبان مستقل هستند، سعی می کنیم ظرف چند ماه آینده فراکسیون کارآمد تشکیل دهیم.

فتاحی ادامه داد: تشکیل فراکسیون اصلاح طلبان مستقل یکی از نیازهای مجلس نهم است. سعی می کنیم ظرف چند ماه آینده با بررسی دقیق شرایط سیاسی مجلس و جو حاکم بر کشور، فراکسیونی کارآمد که جوابگوی رفع مشکلات مردم در راستای حمایت از نظام و سیاست های مقام معظم رهبری است را تشکیل دهیم.

کلید واژه های مطلب:
فراکسیون های سیاسی مجلس               
|
جلسه علنی مجلس               
|
فتاحی               
|
 
/ 0 نظر / 16 بازدید